תקנון האתר

כללי

 1. אתר האינטרנט “דוג סנס” (להלן:“האתר”) הינו בבעלות מלאה של – דוג סנס בע"מ (להלן:“החברה”)
 2. האתר הינו אתר סחר אלקטרוני המופעל ובבעלות חברת דוג סנס בע"מ האתר מציג ללקוחותיו מגוון רחב של מוצרים ושירותים מאת מיטב היצרנים      בארץ ובעולם.
 3. בדף המכירה של כל מוצר מופיעים התנאים למכירת המוצר, תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד ואינן מחייבות, ידוע למשתמש כי ייתכנו הבדלים בין התמונות באתר ובין המוצרים הנמכרים בחנות.
 4. מטעמי נוחות המלל באתר מנוסח בלשון זכר אך פונה כמובן גם לנשים.
 5. המידע המתפרסם באתר, אינו מחליף ייעוץ מקצועי (ווטרינר/מאלף ומוגש כשירות למשתמש בלבד.
 6. "האתר" שומר על זכותו לסרב לשרת כל אדם על פי שיקול דעתו באופן זמני או לצמיתות ומבלי לנמק את סיבותיו.
 7. "האתר" שומר על זכותו בכל עת ובלי הודעה מוקדמת לשנות את התקנון ו/או המחירים לפי שיקול דעתו.

רכישת מוצרים באתר

 1. רשאים להשתתף ברכישת מוצרים באתר כל תושב ישראלי אשר מלאו לו 16 שנים וברשותו תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט, תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף.
 2. החברה רשאית למנוע מכל אדם רכישה של מוצרים באתרבאופן זמני או לצמיתות וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי ובלי למסור על כך הודעה מראש.
 3. תנאי מוקדים לרכישת המוצר הוא אישור חברת כרטיס האשראי לגבי העסקה.
 4. מבלי לפגוע באמור לעיל במקרה ותחול ב"אתר" טעות בתום לב בהזנת תיאור מוצר או מחירו ו/או טעות בהזנת נתוני הזמנה , "האתר" שומר לעצמו את הזכות לסרב לקבל את ההזמנה הספיציפית.
 5. כל הרוכש באתר מוזמן לכתוב ביקרות חיובית או שלישית על המוצר שרכש בתנאי שהביקורת היא אמיתית . מי שכותב ביקורת חיובית או שלילית יהיה אחראי על מה שכתב וכל טענה כנגד מה שכתב תופנה אליו. 
 6. זמן אספקת המוצרים כולל רק את חישובם של ימי עסקים כשני ימי עסקים. 
 7. משלוח המוצרים יכול להיעשות בדואר רשום ו/או שירות שליחים. משלוחים באיזורים רחוקים בעזרת חברת שליחויות ובהתאם לתנאי השילוח לכתובת הלקוח.
 8. כל המחירים המוצגים באתר על יד המוצרים השונים כוללים מע"מ על פי דין.
 9. כותרות התקנון מובאות רק לשם הנוחות והתמצאות הגולש ולא ישמשובפרשנות התקנון.
 10. בכל מכירה יופיעו פרטי המוצר והתנאים לרכישתו, בכל מקרה החברה שומרת לעצמה את הזכות להוריד את המוצר מהאתר או לשנות את תנאי המכירה.

 

מדיניות משלוחים

משלוחים חינם מעל 319 שח בכל הארץ (עד משקל 25 קג)

אספקת מוצרים

 1. “האתר” עושה כל שביכולתו להבטיח כי המוצרים המוצגים יימצאו במלאי. במידה ויתברר כי המוצר שהזמנת חסר במלאי , בשל נסיבות חריגות , שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תשלח לך הודעה באמצעות דואר אלקטרוני ,והחברה תאפשר לך לבחור בין קבלת מוצר חלופי, או השבה מלאה של הכסף ששולם .

 2. “הנהלת האתר” או מי מטעמה לא תהא אחראית על עיכובים ו/או שיבושים באספקת המוצר התלויים בגורם שלישי.(שביתות,תקלות,הפסקות חשמל, כח עליון, מלחמה וכו’).

 3. אספקת המוצר תבוצע לשם ולכתובת שימסרו על ידי הרוכש ו/או שתוכנס על ידי הרוכש למערכת, בעת ביצוע פעולת הרכישה. “דוג סנס” לא תהא אחראית לטעות בביצוע עסקת הרכישה, הנובעת מהכנסת פרטים שגויים כלשהם על ידי הרוכש למערכת.

ביטול והחלפת מוצרים

 1. בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ’’א-1981 (‘’חוק הגנת הצרכן’’) זכותו של הרוכש לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 ימים מיום קבלתם כשהם ארוזים באריזתם המקורית וללא פגם כלשהוא.
 2. משלוח מוצר לצורך החלפה או החזרה תעשה על חשבון הלקוח ובתאום מראש בתנאי שלא חלפו 14 יום מיום קבלת הסחורה ובצירוף חשבונית מקורית.
 3. במקרה של החזרת מוצר, הלקוח יזוכה במחיר המוצר בניכוי הוצאות המשלוח ששולמו על-ידי החברה וזאת על אף אם רשום שהמחיר כולל משלוח. בכפוף לתעריף המשלוח של חברת השליחויות.
 4. לא ניתן לבטל הזמנה של טובין שיוצרו במיוחד עבור הצרכן בעקבות העסקה. לדוגמא תגי שם חרוטים עם פרטי הכלב.

הגנת הפרטיות

 1. “החברה” נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע.
 2. פרטים שיימסרו ע"י המשתמש ומידע נוסף אודותיו יישמרו במאגר המידע של “החברה” והיא תעשה בו שימוש לצורך ביצוע הזמנה.
 3. “האתר” שומר לעצמו את הזכות לפנות אלייך בדואר אלקטרוני בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים וחידושים.
 4. “החברה” מכבדת את פרטיותך , אם אינך מעוניין לקבל מ"האתר" הודעות על מבצעים והנחות , תוכל לבחור שלא להצטרף לרשימת התפוצה של “האתר” במקום המיועד לכך.
 5. “החברה” מתחייבת לא להעביר פרטים לגורם צד ג’ למעט במקרים בו הלקוח הפר את תנאי התקנון או התקבל בידי החברה צו שיפוטי או בכל מחלוקת , טענה , דרישה או הליכים משפטיים אם יהיו בין הלקוח ובין “החברה”.
גלישה נעימה,
צוות דוג סנס 🙂