קבוצת טיפול באמצעות כלבים 
 
הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם הוא מעניק לאדם אהבה ללא תנאים ומחויבות בלתי מסויגת לכל אדם באשר הוא. באמצעות המפגש עם הכלבים ועבודת אילוף מונחית עמם, חווים המשתתפים בכלנות הטיפולית חוויה של הצלחה ומסוגלות המוציאה החוצה את התכונות הטובות בכל אחד ואחת.

מטרות הכלבנות הטיפולית

מטרות הכלבנות הטיפולית הינן מגוונות ומותאמות לפי צרכיהם של המשתתפים ושל הקבוצות. הכלבנות הטיפולית עובדת על שיפור מגוון יכולות: מוטוריות, קוגניטיביות ורגשיות.  במהלך המפגשים יעברו המטופלים תהליך של התגברות על פחדים, העצמה אישית, פיתוח מנהיגות ושיפור מיומנויות חברתיות.   

פרויקט כלבנות טיפולית

במהלך פרויקט כלבנות טיפולית  משתתפי הקבוצה ייחשפו לשיטות אילוף שונות ויכירו את עקרונות הכלבנות הבסיסית. הטיפול מושתת על תהליכי עבודה אישיים של המשתתפים עם הכלבים ועל עקרונות של דינמיקה קבוצתית. המפגשים הינם מפגשים של 45-60 דקות והם יתקיימו במתכונת חד שבועית בקבוצות של 4-8 משתתפים. ניתן לקיים פרויקט שנתי או פרויקט תקופתי- רבע שנתי.   

למי מיועדת הכלבנות הטיפולית?

הכלבנות הטיפולית מונחית על ידי מטפלים מוסמכים והיא מתאימה לכל קבוצות האוכלוסייה. החל מאוכלוסיות מיוחדות הזקוקות לסיוע וכלה בפרויקטים של העצמה המיועדים לכל גווני האוכלוסייה. הכלבנות הטיפולית מותאמת לכל רמת תפקוד ומסייעת לכל משתתף להתקדם מן המקום בו נמצא הכי רחוק שאפשר.

איפה אנחנו פועלים

אנו פועלים במגוון מוסדות ומסגרות חינוך רגיל וחינוך מיוחד באזור השפלה והמרכז. בין פעילויותינו תוכלו למצוא: בתי ספר יסודיים בגדרה במסגרת יום לימודים ארוך, לימודי עזר לכיתות מקדמות כגון: דרכא קריית מלאכי, פעילות בפנימיית אורנים בנס ציונה,  פעילות במעון ורד-אשכול גנים לילדים אוטיסטים בראשון לציון, הוסטלים של אק"ים בעיירחת רחובות, מחלקת חינוך בעיריית אשדוד, מועדניות של משרד הרווחה וקבוצת טיפול למניעת שימוש בסמים ואלכוהול לבני נוער במועצה האזורית גזר.

 

לפרטים נוספים וייעוץ

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באתר או בטלפון: 08-9101609

 
    להתקשרות

    להתחלת שיחה בוואטסאפ