אם אתם מחפשים יום עיון מעשיר וחוויתי לבית הספר שלכם, הגעתם למקום הנכון. כלביית דוגסנס פותחת בפניכם את שעריה ליום אחד שכולו כלבים וכיף. במהלך היום יכירו התלמידים תחומים שונים של עולם האילוף והכלבנות על גווניו השונים.

מה עושים ביום עיון?
במהלך היום יכירו התלמידים את הכלבים השונים אשר חיים בכלביה ואת תפקידיהם. נערוך הכרות עם עולם כלבי העבודה והתלמידים יוכלו להתנסות בהכשרת כלבי עבודה ובתהליך הכשרת כלבים לאיתור חומרי נפץ. כמו כן יכירו התלמידים את עקרונות האילוף הבסיסי ויתנסו בעבודת שטח עם הכלבים.

למי מתאים יום העיון?
ימי עיון בכלביית דוגסנס מותאמים לגילאי התלמידים ולתוכנית הלימודים של בית הספר. ניתן לקיים סדנאות שונות ומגוונות בדגש מיוחד לפי נושאי מחקר ועבודה הקרובים לעולמם של התלמידים.

יום עיון למגמת פסיכולוגיה
עולם אילוף הכלבים העכשווי שאב את התפתחותו מן הפסיכולוגיה הביהביוריסטית. במהלך יום העיון המיועד לתלמידי פסיכולוגיה נדון בהתניות קלאסיות ואופרנטיות ונדגים את יישומם בעולם אילוף הכלבים. התלמידים יתנסו בעבודה עם הכלבים ובאופן יישום עקרונות ההתניה הקלאסית והאופרנטית בשטח. יום העיון מסייע להטמעת החומר הנלמד באופן חוויתי ומהנה. .

יום עיון למגמת ביולוגיה
הכלב הינה חיה אשר פותחה במשך שנים על ידי האדם לצרכיו. במהלך יום העיון למגמת הביולוגיה נדון בהתפתחות הכלב לאורך השנים, ביצרים הטבעיים של הכלב ובתכונותיו כחיית להקה. במהלך יום העיון נדגים כיצד היצרים הטבעיים באים לידי ביטוי בעולם הכלבים וכדי אנו מתעלים אותם למטרות האילוף השונות. 

 

לפרטים נוספים וייעוץ אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באתר או בטלפון: 08-9101609 
    להתחלת שיחה בוואטסאפ