קייטנת כלבנות נכונה- כלבנים צעירים

קייטנת כלבנות נכונה לכלבנים צעירים פותחת בפניכם את השער אל עולמו העשיר של חברו הטוב ביותר של האדם. בקייטנה הילדים יכירו את עקרונות האילוף הבסיסי ויתרגלו עם כלבם מגוון רחב של פקודות. כמו כן יכירו הילדים את עבודתו של הכלבן ויחשפו למגוון פעילויות כלבניות כגון: אילוף כלבי הרחה, אילוף כלבי עבודה והתנסות בספורט כלבני המכונה אג'יליטי.

במהלך הקייטנה יעברו הילדים חוויה מעשירה וייחודית בה הם ילמדו להכיר טוב יותר את הכלב וילמדו כיצד להיות מנהיגים צעירים שיודעים להוביל אחריהם את כלבם. דרך פקודות אילוף, מסלול מכשולים מיוחד לכלבים ולימוד עקרונות הטיפול והטיפוח, הילדים יחוו את עולם הכלבים בדרך חדשה ומאתגרת.לצד פעילויות העשרה מעמיקות על עולם הכלבים הילדים יהנו מטיול במשק החיף יפגשו חיות מגוונות ויחוו את חיי הכפר.

צוות המדריכים

קייטנת כלבנות נכונה מודרכת על ידי צוות מדרכים בוגר ומנוסה לאחר צבא ולימודים. מדריכנו עוסקים לאורך כל השנה בפעילות  כלבנות טיפולית והינם בעלי ניסיון רב בעבודה עם ילדים מכל שכבות הגילאים. לצד המדריכים הבוגרים משתלבים מספר עוזרי מדריך צעירים אשר מסייעים לילדים בתהליך האילוף וההובלה של הכלבים. כל קבוצה מונה לכל היותר 20 ילדים ומובלת על ידי מדריך בוגר ומספר עוזרי מדריך.

סדר יום

יום קייטנת אילוף כלבים בנוי משתי טיולי אילוף בבוקר ואחר הצהריים. בטיולי האילוף כל ילד יעבוד עם כלב אישי שיוצמד לו ויעבור אתו תהליך אילוף מלא, החל מפקודות משמעת וכלה בלימוד טריקים ומסלול מכשולים. בשעות החמות נשהה במתחם הכלביה ונעסוק בפעילויות העשרה הקשורות לעולם הכלבים כגון הכרת גזעי כלבים, הבנת השפה הכלבית, היכרות עם כלבי עבודה ועוד. לצד התוכן הכלבני ישולבו במהלך כל מחזור חצי יום בבריכה וביקור ברפת ובציפוריה של כפר הנוער כנות.


שעות פעילות הקייטנה הינם:  8:00-17:00. במהלך יום הפעילות יקבלו הילדים ארוחת בוקר עשירה תוצרת בית וארוחת צהריים איכותית. 
הקייטנה מיועדת לילדים בכיתות א-ו. את הקייטנה ידריכו מדריכים מוסמכים ואיכותיים.
הקדימו ושריינו מקום לילדכם עם קייטנת החופש הגדול אותה הם לא ישכחו בחיים.

 

לפרטים נוספים וייעוץ אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באתר או בטלפון: 08-9101609 
    להתחלת שיחה בוואטסאפ