הפנסיון החד יומי של דוגסנס

לעיתים רבות, כלבים שבעליהם נעדרים מהבית לשעות רבות, מפתחים חרדת נטישה, הבאה לידי ביטוי בהרס חפצים, בעשיית צרכים בבית או נביחות ללא הפסקה. תופעות אלו הופכות למטרד הן לשכנים ולבעלי הכלב, ולסבל לכלבים עצמם, אשר הושארו לבד ואינם מצליחים להתמודד עם הבדידות ולהירגע לבד בבית.

בדוגסנס אנו מספקים שירות פנסיון חד-יומי, החל מהשעה 08:00 ועד 18:00, בהן ניתן להביא את הכלב ליום כיף במתחם הכלבייה. הכלבים נהנים מארוחת בוקר ובילוי משותף עם חברים בחצרות (4 חצרות שונות לפעילות ומשחקים). בשעות הפעילות בפנסיון, הכלבים נהנים מפעילות פיסית, ריצה, משחק והשתוללות להוצאת אנרגיה וחוזרים הביתה עייפים אך מרוצים. באמצעות השהייה בפנסיון, הכלבים לא חשים נטושים, מוקפים כל היום בכלבים חברים נוספים ובצוות העובדים המסור של דוגסנס, המעניק להם תשומת לב ואהבה. השהות בפנסיון מקטינה את חרדת הנטישה וחיי הכלב ובעליו הופכים לנוחים יותר.

מה בין כלב ביתי לבין בעיות חברתיות? הרבה כלבים שלא מורגלים לבוא במגע עם כלבים אחרים, למעט מספר דקות במהלך הטיול היומי עם הבעלים (כמובן טיול עם רצועה, המונע מהם אפשרות של משחק ותקשורת נכונה עם כלבים אחרים). דבר זה מוביל לליקויי תקשורת עם כלבים אחרים, ופעמים רבות הכלבים הופכים להיות פחדנים, תוקפנים או סתם מרוחקים ומתנשאים, ובכך למעשה מאבדים את יכולת החיברות עם כלבים אחרים.
השהות בפנסיון היומי, המפגשים והמשחקים עם כלבים אחרים, ללא התערבות של גורמים חיצוניים (הבעלים), מובילים לתקשורת נכונה ולהפחתת תופעות אלו של פחדנות ותוקפנות. למעשה, הלהקה שנוצרת באופן טבעי בפנסיון, גורמת להרגעת תופעות אלו.

אם גם כלבכם נשאר ימים שלמים לבד בבית, אתם מוזמנים להביא אותו ליום כיף, יום של משחקים והמון חוויות חברתיות ותראו שהתנהגותו של הכלב משתנה. בסוף יום העבודה, לפני חזרתכם הביתה, תאספו את כלבכם מיום בילוי, כלב שמח ורגוע.

מחיר פנסיון יומי 75₪

מלווה על-ידי פיקוח וטרינרי

טיולים מפנקים כל יום

מכירים חברים חדשים

טיפול מקצועי, הברשות סירוקים ועוד פינוקים

בירור ותיאום מקום בפנסיון, לקבלת דיווחים על כלב המתארח אצלנו אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באתר או בטלפון: 08-9101609
    להתחלת שיחה בוואטסאפ

    מביאים את כלבכם לפנסיון – רוצים לדעת איך יבלה במשך היום?סדר יום מלא פעילות והרבה חברים מחכים לו.פרטים מלאים על סדר היום תמצאו כאן